Wizyta u wróżki – jak się przygotować?

karty do tarota u wróżki

Niektórzy z nas coraz poważniej myślą o tym, aby umówić się na spotkanie z profesjonalną wróżką, która pomoże nam rozwiać wątpliwości, wyczyta z kart przyszłość, ostrzeże przed niespodziewanymi przykrymi sytuacjami, czy po prostu – odczyta naszą osobowość z linii na dłoniach.

Zanim jednak udamy się do gabinetu wróżki, zastanówmy się, co powinniśmy zrobić, jak się przygotować do takiej wizyty. Nie chcielibyśmy przecież wyrzucić pieniędzy w błoto i usłyszeć kłamstw powtarzanych przez oszustów.

Trzeba pamiętać o tym, w jaki sposób wybrać dobrą wróżkę oraz co zabrać ze sobą na spotkanie z nią.

szklana kula do wróżenia 

JAK WYBRAĆ WRÓŻKĘ?

Ostatnio coraz więcej osób rozpoczyna swoją działalność jako wróżki oraz wróżbici. Jednak nie można ufać im wszystkim. Okazuje się, że spora część z tych ludzi to zwyczajni oszuści, którzy chcą wzbogacić się na czyichś problemach, nie mając wiedzy, zdolności, ani powołania do wykonywania tego zawodu.

Aby znaleźć dobrą wróżkę nierzadko trzeba się trochę namęczyć. Najlepsze są oczywiście słowne rekomendacje znajomych czy rodziny, jednak ludzie rzadko przyznają się do tego, że spotykają się z wróżkami i uzyskanie takiej rekomendacji może być trudne. Drugą opcją jest znalezienie dobrych forów tematycznych na temat wróżbiarstwa i spytanie o radę osób, które dłużej „siedzą” w tym temacie i mają już jakieś pojęcie o wróżkach z Twojego regionu.

Pamiętajmy również o tym, żeby sprecyzować profil naszych poszukiwań. Wróżki bowiem mogą specjalizować się w konkretnych dziedzinach życia. Jeśli chcemy spytać o miłość – poszukajmy wróżki, która przepowie naszą uczuciową przyszłość.

 kolorowe karty do stawiania tarota

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ DO WRÓŻKI?

To wszystko zależy od tego, co chcielibyśmy uzyskać po spotkaniu. Niektórzy już przed pójściem na spotkanie spisują na kartce swoje wszystkie pytania, jakie chcieliby zadać. Inni zabierają kartkę i długopis ze sobą, by móc notować to, co mówi wróżbitka. Jeszcze inni – działają sprytniej i zabierają dyktafon lub telefon z jego funkcją, by w ukryciu nagrać całą wypowiedź wróżki i móc jej później słuchać i analizować. To dobre sposoby, by zapamiętać całą wróżbę a nie tylko jej urywki. Dobrą praktyką jest również zabranie na wizytę zdjęć osób, o które chcielibyśmy spytać (na przykład naszego ukochanego czy dzieci).