Sposób na romantyczną randkę w domu, czyli jak zaskoczyć kobietę

romantyczna niespodzianka

Twój związek kwitnie, wszystko jest układa, kochacie się. Chodzicie do restauracji, odwiedzacie znajomych i różne imprezy, również z kinowymi premierami jesteście w miarę „na bieżąco”. W zasadzie jest dobrze. Myślisz sobie, że Twoja partnerka na pewno jest zadowolona. Powinna być szczęśliwa, skoro wasze życie towarzyskie kwitnie. Jednak z każdym kolejnym dniem, do waszej relacji wkrada się rutyna, która depcze Ci po piętach. Chciałbyś sprawić swojej kobiecie przyjemność, ale nie bardzo wiesz co zrobić, aby poczuła się naprawdę wyjątkowo.

Co raz częściej myślisz co mógłbyś zmienić, aby ją zaskoczyć. Szukasz w swojej głowie czegoś odlotowego, totalnie wyjątkowego. Zapewne nie masz świadomości, że kobiety lubią być rozpieszczane i w większości mają duszę niepoprawnych romantyczek. Najzwyczajniej w świecie lubią historię niczym z bajki.

romantyczna niespodziankaNajprostszym sposobem na romantyczną randkę, jest domowe zacisze. Powinieneś się do tego dobrze przygotować. Kup kwiaty, ulubione wino, mnóstwo świeczek i coś do jedzenia. Doskonałym pomysłem, będzie coś na zimno. Jeżeli jesteś dobrym kucharzem i postanowisz samodzielnie coś przygotować, na pewno zrobiona przez ciebie potrawa zostanie doceniona podwójnie. Przygotuj piękny stół, kieliszki, wino i świeczki. Niech będzie to najpiękniejsza kolacja w jej życiu. Zaskocz ją. Niech wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a kolacja niech czeka na stole. Jeśli plan ma zakończyć się sukcesem, Twoja Pani powinna myśleć że wrócisz później. Możesz nawet poinformować ukochaną o nadgodzinach w pracy. Dopilnuj jednak, aby nie umówiła się z koleżankami z racji wolnego czasu. Przygotuj bardzo gorącą kąpiel z płatkami kwiatów, zapal wszędzie świeczki i pogaś światła. W sypialni również powinna być romantyczna atmosfera. Kobiety to uwielbiają. Wszystkiego dopełni nastrojowa muzyka.

Kiedy Twoja połówka wejdzie do ciemnego domu i po chwili dostrzeże tę niespodzienkę, gwarantuję, że będzie to jeden z waszych najpiękniejszych wieczorów. Moment ten będziecie pewnie jeszcze nie raz wspominać, a Ty zostaniesz facetem roku.